Trimble V10 snímkovací rover Vám umožní zaznamenať s technológiou Trimble VISION 360 stupňovú 60 MPx digitálnu panoramatickú snímku. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla tak získate snímku a celkovú dokumentáciu lokalít ktorá Vám umožní následné fotogrametrické spracovanie.

Základný popis

Trimble V10 komplexné systémové riešenie pre tvorbu tradičných aj nových výstupov

 

Získavajte údaje pohodlne a rýchlo

Trimble V10 snímkovací rover Vám umožní zaznamenať s technológiou Trimble VISION 360 stupňovú  60 MPx digitálnu panoramatickú snímku. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla tak získate snímku a celkovú dokumentáciu lokalít, ktorá Vám umožní následné fotogrametrické spracovanie. Snímky v kvalite High Dynamic Range (HDR) prinášajú zlepšenie kvality obrazu a zároveň presnosti aj v zhoršených svetelných podmienkach. Spolu s poľným softvérom Trimble Access a kancelárskym balíkom Trimble Bussines Center tak získate kompletné riešenie pre zber geopriestorových údajov.

Snímkovanie v teréne, meranie v kancelárii

Nevracajte sa stále späť do terénu, získajte informácie o objektu Vášho záujmu, zvýšte kontrolu kvality údajov pridaním snímok k meraným údajom a merajte následne v pohodlí kancelárie. Pri spracovávaní v kancelárii sa tak bez väčších ťažkostí zorientujete v pracovnej lokalite a môžete sa tak priamo pustiť do získavania podrobných údajov zo snímok. Trimble Bussines Center Vám poskytne profesionálne prostredie s rozšírenými funkciami fotogrametrického merania a tvorbu bodov, línií, polygónov a obrazových komponentov, ktoré poskytnú kvalitné údaje pre GIS výstupy, geodetické a  inžinierske aplikácie.

Použitie s Totálnymi stanicami a GNSS prijímačmi

Snímkovací rover Trimble V10 jednoducho pripojíte k GNSS prijámačom Trimble, k totálnym staniciam Trimble S6, S8 alebo Trimble VX Spatial Station. Veľmi presné priestorové dáta získate určením polohy snímok prostredníctvom GNSS prijímača, konvenčnou metódou alebo pomocou známych súradníc stanoviska. Rover je možné použiť aj bez prídavných senzorov čo je veľmi efektívne napríklad pri inšpekcii mostov, mapovaní interiérov či iných aplikáciách kde vizualizácia okolia a dokumentácia je prioritnou úlohou.

Robustný dizajn

Kvalitný prístroj v robustnom tele Trimble V10 je konštruovaný tak, aby odolal pracovným vonkajším podmienkam, ktorým geodetické prístroje musia čeliť. IP54 zabezpečuje odolnosť voči prachu a vode a odolnosť voči pádu z 2 m na betón. Senzory integrované priamo v zariadení sú kalibrované a pripravené na prácu v extrémnych podmienkach.

Technická špecifikácia
Celkové rozlíšenie panoramatickej snímky
60 MPx
High Dynamic Range
Polohová presnosť Horizontálna: 10 mm
Vertikálna: 7 mm
Vrchné panoramatické kamery Orientácia: Na šírku
Počet: 7
Zorné pole: 57.5° (horizontálna) x 43° (vertikálne)
Spodné šikmé kamery Orientácia: Na výšku
Počet: 5
Zorné pole: 43° (horizontálne) x 57.5° (vertikálne)
Typ objektívu f – theta
Ohnisková vzdialenosť 3.63 mm
Rozlíšenie každej kamery 5 MPx
Veľkosť jednej panoramatickej snímky 10 – 20 MB
Rozsah vstavaných senzorov 2 – osí snímač náklonu: 15°
Presnosť snímača náklonu (bipod): 0.03°
Presnosť magnetického senzora: 1°
Prevádzková teplota od – 20 °C do + 50 °C
Výdrž batérií
1 batéria v prevádzkovom režime: 4 h
Počet panorám s jednou batériou: 350
Batérie 2 x Nabíjateľná, 7.4 V, 3.7 Ah, inteligentná s ukazovateľom kapacity
Rozmery Priemer: 113 mm
Výška: 124 mm
Váha V10: 900 g
Batérie: 182 g
Dvojdielna výtyčka s batériami: 1.29 kg
Bipod: 1.61 kg
Odolnosť IP54 – odolný voči prachu a vode
Odolný voči pádu z 2 m na betón
Podporované kontrolné jednotky Trimble TSC3, Trimble Tablet Rugged PC
Produktové videá

 

Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa