Trimble TX8

Laserový skener Trimble TX8 zvyšuje štandardy pri rýchlom zbere 3D údajov. Vďaka kombinácii zásadných schopností akými sú rýchlosť merania, dlhý dosah a vysoká presnosť poskytuje toto zariadenie kvalitné výsledky meraní v priemyslovom, strojárenskom či v stavebnom odvetví, pri vyšetrovaní či ďalších aplikáciách pri ktorých ja potrebná presnosť a flexibilta.

Základný popis

Výkonný, flexibilný, jednoduchý a revolučný

 

Laserový skener Trimble TX8 zvyšuje štandardy pri rýchlom zbere 3D údajov. Vďaka kombinácii zásadných schopností akými sú rýchlosť merania, dlhý dosah a vysoká presnosť poskytuje toto zariadenie kvalitné výsledky meraní v priemyselnom, strojárenskom či v stavebnom odvetví, pri vyšetrovaní či ďalších aplikáciách pri ktorých je potrebná presnosť a flexibilita.

 

Stvorený pre náročné aplikácie

 

Trimble Tx8 je skonštruovaný pre meranie podrobných údajov v akýchkoľvek podmienkach. Zariadenie Vám umožní rýchle meranie a zabezpečí husté bodové mračno bez potreby znižovať požiadavky na presnosť či rozsah merania. Dosiahnuté výsledky plnohodnotne uspokoja nároky skutočných profesionálov. Zorné pole skenera o veľkosti 360° x 317° je schopné zachytiť jeden milión bodov za sekundu pri bežnej dobe skenu a to len za 3 minúty so stálou presnosťou v celom rozsahu 120 m. K dispozícii je taktiež aj voliteľné predĺženie dosahu až na neuveriteľných 340 m.

 

Revolúcia v 3D skenovaní

 

Rýchlosť a dosah skenovania je kombinácia výhod laserového skeneru Trimble TX8, ktoré Vám ušetria čo najviac času a Vášho úsilia pri práci. Skener Vám umožní zhromažďovanie údajov bez zbytočných prestojov strávených na stanovisku a zároveň naozaj dlhý dosah redukuje počet potrebných stanovísk pre dokončenie práce. Výsledkom sú rýchlejšie dokončené zákazky s istotou že Vaše údaje sú presné a kvalitné. Vďaka patentovanej technológii Trimble Lightning, ktorá nie je citlivá na rôzne atmosférické podmienky a typy povrchov, nebudú Vaše údaje rušené žiadnym šumom. Trimble TX8 urýchľuje taktiež prácu aj v kancelárii, kde údaje zo skenera je možné jednoducho nahrať do softvéru RealWorks alebo  Scan Explorer.

 

Úplne riešenie

 

Laserový skener Trimble TX8 je navrhnutý pre širokú škálu prác v rôznych odvetviach. Typickými aplikáciami sú:

  • Priemyselné merania
  • Stavebníctvo
  • Geodetické práce
  • Ťažba nerastných surovín
  • Architektúra a dizajn
  • Kontrola kvality
  • Vyšetrovanie dopravných nehôd a miesta činu
  • Ochrana a reštaurovanie pamiatok

Vďaka možnosti kombinácie zberu presných a podrobných 3D údajov s ďalším spracovaním v softvéri Trimble RealWorks je laserový skener Trimble TX8 kompletné riešenie pre profesionálov z oblasti geodézie a GIS.

Technická špecifikácia
Technológia merania Trimble Lightning: Meranie doby letu ultra – vysokorýchlostného pulzu
Skenovací princíp Vertikálne roztáčané zrkadlo na horizontálnej rotačnej osi
Frekvencia merania 1 MHz
Maximálny dosah
Väčšina povrchov: 120 m
Voliteľné rozšírenie: 340 m (predĺžený)
Rozlíšenie/Rozsah/Presnosť
0.3″/±10ʹ/0.5″
Doba skenu (min) –
úroveň: 1/2/3/predĺžený
2:00/3:00/10:00/14:00
Hustota skenu (mm) –
úroveň: 1/2/3/predĺžený
22.6 mm/11.3 mm/5.7 mm/75.4 mm
Počet bodov –
úroveň: 1/2/3/predĺžený
34 mil. / 138 mil. / 555 mil. / 312 mil.
Uhlová presnosť
80 μrad
Rozmery 335 mm x 386 mm x 242 mm
Prevádzková teplota
od -0°C do +40°C
Prevádzková doba Jedna batéria: viac ako 2 h
Váha 11 kg vrátane statívu, batérie a USB
Odolnosť IP54
Produktové videá
Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa