Trimble S9

Totálna stanica Trimble S9 v sebe spája najlepšie terénne technológie a poskytuje najvyššiu úroveň presnosti a špecializované funkcie pre maximálny výkon a presnosť. Môžete kombinovať skenovanie, snímkovanie a meranie pri použití jediného riešenia alebo sa sústrediť na najvyššiu presnosť s technológiami ako sú LongRange, FineLock a Trimble DR High Precision (HP) EDM pre použitie tam, kde je presnosť prioritou.

Základný popis

Najlepšia totálna stanica s modernými terénnymi technológiami!

 

Maximálny výkon, neuveriteľná presnosť

Totálna stanica Trimble S9 v sebe spája najlepšie terénne technológie a poskytuje najvyššiu úroveň presnosti a špecializované funkcie pre maximálny výkon a presnosť. Umožňuje kombinovať skenovanie, snímkovanie a meranie pri použití jediného riešenia alebo sa sústrediť na najvyššiu presnosť s technológiami ako sú LongRange, FineLock a Trimble DR High Precision (HP) EDM pre použitie tam, kde je presnosť prioritou. Po návrate do kancelárie Vám pomôže spracovať a analyzovať Vaše údaje kancelársky softvér Trimble Business Center a Trimble 4D.

Kľúčové vlastnosti:
  • Dostupné presnosti 0.5″ alebo 1″
  • Locate2Protect správa a kontrola zariadenia v reálnom čase
  • Trimble DR Plus alebo HP EDM pre optimálnu rýchlosť, presnosť a spoľahlivosť
  • Voliteľné technológie Trimble VISION a SureScan
  • Trimble 4D Control pre monitoring
  • Intuitívny poľný softvér Trimble Access
  • Kancelársky softvér Trimble Business Center pre rýchle spracovanie údajov

 

Trimble VISION a technológia SureScan
Trimble S9 môže byť voliteľne vybavená technológiou Trimble VISION a Sure Scan.
Vylepšená technológia Trimble VISION Vám dáva možnosť zacieliť meranie pomocou živého videa zobrazeného na kontrolnej jednotke, rovnako ako vytvoriť širokú škálu výstupov zo zosnímaných snímok. Trimble SureScan v totálnej stanici S9 prináša možnosť uskutočniť každodenné skenovanie bez nutnosti nastavovania samostatného skenovacieho prístroja alebo špecializovaného poľného softvéru. SureScan Vám zabezpečí hladké pokrytie a umožní pracovať s najvyššou efektivitou skenovania.

 

Majte pod kontrolou svoju totálnu stanicu Trimble S9- 24 hodín denne, 7 dní v týždni

S technológiou Locate2Protect máte vždy prehľad o tom, čo sa deje s Vaším zariadením nepretržite 24 hodín denne. Poloha zariadenia Trimble S9 Vám bude známa nech sa budete nachádzať kdekoľvek. Budete upozornený pokiaľ Vaše zariadenie opustí miesto pracoviska alebo sa ním bude zaobchádzať nevhodným spôsobom (nárazy, otrasy). V Správcovi zariadenia Trimble InSphere môžete sledovať využívanie totálnej stanice, kontrolovať aktuálnosť firmvéru, softvéru a platnosť záruky. S technológiou Trimble Locate2Protect a správcom zariadenia Trimble InSpehere môžete zostať kľudný, pretože viete, že Vaše zariadenie má najnovší firmvér a nachádza sa tam kde má.

MagDrive Magnetické servo pohybovky MagDrive poskytujú výnimočnú rýchlosť a presnosť natáčania prístroja. Ich konštrukcia znižuje riziko opotrebovania a umožňuje tichú prevádzku prístroja.
Sure Point Technológia SurePoint automaticky odstraňuje všetky nechcené pohyby prístroja, vyvolané napr. vetrom alebo zabáraním nôh statívu a zaisťuje tak presnosť a spoľahlivosť meraní.
MultiTrack Technologia MultiTrack ponúka voľbu najvhodnejšieho typu cieľa pre automatické cielenie a sledovania za pohybu. Umožňuje meranie na niekoľko cieľov súčasne bez rizika chybného zacielenia a s garantovanou presnosťou.
Systém automatického cielenia Finelock zaručuje vysokú presnosť automatického cielenia aj v prostredí s viacerými hranolmi v zornom poli. Predlžuje dosah automatického cielenia až na 2500 m s presnosťou na 1 cm.
Trimble VISION prináša novú dimenziu merania – živé video v reálnom čase na displeji Vášho kontroléra. Máte možnosť dokumentovať Vaše merania a využiť tak informácie pre ďalšie spracovania a rôzne výstupy.
DR Plus Diaľkomer DR Plus v sebe spája jedinečné vlastnosti ako je skenovanie, meranie na vzdialené odrazové hranoly (aj pasívne) s vysokou rýchlosťou a spoľahlivosťou a to všetko s vysokou presnosťou.
Technológia SureScan zabezpečuje skenovanie záujmových častí objektov bez nutnosti získania ďalšieho vybavenia alebo softvéru. Zameraním sa na dôležité body charakterizujúce skenovaný objekt nie je potrebné vyhotovenie extrémne veľkého množstva bodov čím sa zvyšuje produktivita a znižujú sa nároky na kapacitu pamäte a spracovateľského softvéru.
Locate2Protect Systém Locate2Protect sleduje nepretržite Váš prístroj a upozorní Vás, ak sa ho pokúsi niekto ukradnúť alebo je vystavený neprimeranému zaobchádzaniu.
Technická špecifikácia
Typ senzoru Absolútny snímač s diametrálnym čítaním
Uhlová presnosť 0.5″, 1″
Automatický kompenzátor
Typ: centrovaný, dvojosí
Presnosť: 0.5″
Rozsah: ± 5.4″

Typ: centrovaný, dvojosí
Meranie vzdialenosti Presnosť:
Hranol (standard) 1 mm + 2 ppm
Hranol (tracking) 4 mm + 2ppm
Bezhranolové meranie (Direct Reflex): (standard) 2 mm + 2 ppm
(tracking) 4 mm + 2ppm
Predĺžený dosah: 10 mm + 2 ppm
Dosah diaľkomera Meranie na hranol: 2500 m
Meranie na hranol (predĺžený dosah): 5500 mNajkratšia možná vzdialenosť: 0.2 m
Bezhranolové meranie: 1300 m
Bezhranolové meranie (predĺžený dosah): 2200 m
Zdroj diaľkomeru Pulzná laserová dióda 905 nm, trieda 1
Zväčšenie ďalekohľadu 30 x
Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť 1.5 m
Batéria Nabíjatelná Li-Ion, 11.1 V, 5.0 Ah
Prevádzková doba Prístroj: 6.5 hodiny
Robotický držiak s batériou: 13.5 hodiny
Váha Autolock: 5.4 kg
Robotic: 5.5 kg
Batéria: 0.35 kg
Centračná podložka: 0.7 kg
Odolnosť IP65 (prach a voda)
Dosah Autolocku a Roboticu Autolock:
Pasívne ciele: 500 m – 700 m
Trimble MultiTrack: 800 m
Trimble ActiveTrack 360 (DR Plus/DR HP): 500 m / 200 m
Doba vyhľadávania (typická) 2 – 10 sekúnd
Typ rádia interné/externé 2.4 GHz, širokopásmové rádio
Produktové videá
Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa