Trimble S7

Totálna stanica Trimble S7 kombinuje skenovanie, snímkovanie a meranie v jedinom výkonnom riešení. Len jediný prístroj Vám teraz na pracovisku stačí na zabezpečenie zberu všetkých Vašich údajov.

Základný popis

Najproduktívnejšia Totálna stanica

 

  • Meranie, snímkovanie a 3D skenovanie v jedinom výkonnom riešení
  • Vylepšená technológia Trimble VISION pre robotické ovládanie so zobrazením videa, dokumentácii scény a fotogrametrické meranie
  • Locate2Protect správa zariadenia v reálnom čase
  • Trimble DR Plus pre dlhý dosah a najväčšiu presnosť
  • Intuitívny poľný softvér Trimble Access
  • Kancelársky softvér Trimble Business Center pre rýchle spracovávanie údajov
  • Dokonalá integrácia so snímkovacím roverom Trimble V10 a GNSS rovery

Totálna stanica Trimble S7 kombinuje skenovanie, snímkovanie a meranie v jedinom výkonnom riešení. Len jediný prístroj Vám teraz na pracovisku stačí na zabezpečenie zberu všetkých Vašich údajov. Vytvárajte 3D modely, presnou obrazovou dokumentáciou pracoviska, mračna bodov a ešte oveľa viac s Trimble S7, poľným softvérom Trimble Access a kancelárskym softvérom Trimble Business Center.

Trimble S7 je finálny systém pre efektívne mapovanie, ktorý Vám umožní prispôsobiť sa akejkoľvek situácii a zvýšiť tým produktivitu v teréne. Kombinácia technológií SureScan, Trimble VISION, FineLock a DR Plus spolu s množstvom ďalších vlastností znamená, že budete schopní získavať údaje rýchlejšie a s vyššou presnosťou, ako kedykoľvek predtým.

MagDrive Magnetické servo pohybovky MagDrive poskytujú výnimočnú rýchlosť a presnosť natáčania prístroja. Ich konštrukcia znižuje riziko opotrebovania a umožňuje tichú prevádzku prístroja.
Sure Point Technológia SurePoint automaticky odstraňuje všetky nechcené pohyby prístroja, vyvolané napr. vetrom alebo zabáraním nôh statíva a zaisťuje tak presnosť a spoľahlivosť meraní.
MultiTrack Technologia MultiTrack ponúka voľbu najvhodnejšieho typu cieľa pre automatické cielenie a sledovania za pohybu. Umožňuje meranie na niekoľko cieľov súčasne bez rizika chybného zacielenia a s garantovanou presnosťou.
Systém automatického cielenia Finelock zaručuje vysokú presnosť automatického cielenia aj v prostredí s viacerými hranolmi v zornom poli. Predlžuje dosah automatického cielenia až na 2500 m s presnosťou na 1 cm.
Trimble VISION prináša novú dimenziu merania – živé video v reálnom čase na displeji Vášho kontroleru. Máte možnosť dokumentovať Vaše merania a využiť tak informácie pre ďalšie spracovania a rôzne výstupy.
DR Plus Diaľkomer DR Plus v sebe spája jedinečné vlastnosti ako je skenovanie, meranie na vzdialené odrazové hranoly (aj pasívne) s vysokou rýchlosťou a spoľahlivosťou a to všetko s vysokou presnosťou.
Technológia SureScan zabezpečuje skenovanie záujmových častí objektov bez nutnosti získania ďalšieho vybavenia alebo softvéru. Zameraním na dôležité body charakterizujúce skenovaný objekt a nie vyhotovenie extrémneho množstva bodov sa zvyšuje produktivita a znižujú sa nároky na kapacitu pamäte a spracovateľského softvéru.
Locate2Protect Systém Locate2Protect sleduje nepretržite Váš prístroj a upozorní Vás, ak sa ho pokúsi niekto ukradnúť alebo je vystavený neprimeranému zaobchádzaniu.
Technická špecifikácia
Uhlová presnosť 1″, 2″, 3″ a 5″
Meranie vzdialenosti Prenosť:
Hranol (standard) 1 mm + 2 ppm
Bezhranolové meranie (standard) 2 mm + 2 ppm
Dosah diaľkomera Meranie na hranol: 2500 m
Meranie na hranol (predĺžený dosah): 5500 m
Bezhranolové meranie: 1300 m
Bezhranolové meranie (predĺžený dosah): 2200 m
Zdroj diaľkomeru Pulzná laserová dióda 905 nm, trieda 1
Zväčšenie ďalekohľadu 30 x
Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť 1.5 m
Batéria Nabíjatelná Li-Ion, 11.1 V, 5.0 Ah
Prevádzková doba Prístroj: 6.5 hodiny
Robotický držiak s batériou: 13.5 hodiny
Váha Autolock: 5.4 kg
Robotic: 5.5 kg
Batéria: 0.35 kg
Odolnosť IP65
Robotické meranie
Dosah Autolocku a Roboticu Pasívny cieľ: 500 – 700 m
Trimble MultiTrack: 800 m
Trimble Activ Track 360: 500 m
Doba vyhľadávania (typická) 2 – 10 sekúnd
Typ rádia interné/externé 2.4 GHz, širokopásmové rádio
Produktové videá
Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa