Trimble MX7

Systém Trimble MX7 Mobile Imaging s technológiou VISION, je zriadenie štandardne montované na automobily, ktoré zachytáva podrobné informácie o komunikáciach a infraštruktúre fotogrametrickou metódou. Minimalizuje dobu terénneho snímkovania a zaznamenáva 360 stupňové georeferencované snímky s rozlíšením 30 MPix napríklad na nebezpečnej diaľnici. Následne v bezpečí kancelárie so softvérom Trimble Trident zhromaždené údaje môžete extrahovať a analyzovať.

Základný popis

Vstúpte do sveta mobilného mapovania !

 

Systém Trimble MX7 Mobile Imaging s technológiou VISION, je zariadenie štandardne montované na automobily, ktoré zachytáva podrobné informácie o komunikáciách a infraštruktúre fotogrametrickou metódou. Minimalizuje dobu terénneho snímkovania a zaznamenáva 360 stupňové georeferencované snímky s rozlíšením 30 MPix napríklad na nebezpečnej diaľnici. Následne v bezpečí kancelárie so softvérom Trimble Trident zhromaždené údaje môžete extrahovať a analyzovať.

 

Rýchly zber georeferencovaných snímok

Zaznamenávajte panoramatické snímky s rozlíšením 30 MPix s možnosťou nastavenia rýchlosti snímania. Trimble MX7 je vybavený šiestimi 5 MPix kamerami a Trimble Applanix GNSS a inerciálnym georeferenčným modulom. Analyzujte a kontrolujte priamo na snímkach stav objektov ako sú mosty, budovy, dopravné komunikácie a iné. Kompaktný, ľahký a odolný snímač môže byť namontovaný na vozidlách rôznych typov. Zariadenie komunikuje prostredníctvom bezdrôtovej siete WiFi s počítačom alebo tabletom. Trimble Mobile Imaging Softvér ponúka ľahké, jasné a intuitívne rozhranie, čo umožňuje operátorovi kontrolovať systémové parametre a spravovať zaznamenávanie údajov.

 

Zaznamenajte teraz, merajte neskôr

Už nebudete musieť robiť kontrolné merania priamo v teréne. Merajte rýchlo a pohodlne priamo na získaných panoramatických snímkach v pohodlí svojej kancelárie. Softvér Trimble Imaging Hub je výkonný softvér ktorý poskytuje veľké možnosti pri určovaní pozícii objektov, samotného merania objektov (napríklad meranie výšky, hrúbky a objemu stromov okolo komunikácií), tvorba údajových vrstiev a analýzu georeferencovaných snímok.

 

Kľúčové vlastnosti:
  • Univerzálny a flexibilný systém
  • Šesť 5 MPix kamier poskytuje rýchlu panaromatickú 360° obrazovú dokumentáciu
  • Určenie  presnej polohy s GNSS a inerciálnym systémom
  • Možnosť montáže na akýkoľvek typ automobilu
  • Použitie s Trimble Mobile Imaging Capture a Trimble Trident office softvérom pre zber a analýzu údajov.
Technická špecifikácia
Rozlíšenie kamery
30 MPix (5 MPix 6 sezorov)
Obraz kamier Sférický – 90%
Sférická vzdialenosť
Kalibrovaná od 2 m do nekonečna
Prevádzková teplota Od -10°C do +50°C
Napájanie Od 12 V do 24 V (100 W)
Váha 9 kg
Technológia určovania polohy Trimble AP15 GNSS – Inerciálny Systém
Technológia
Applanix IN-Fusin GNNS – Inerciálna zabudovaná
Počet kanálov  220
Inerciálna meracia jednotka Applanix IMU-69 s 200 Hz frekvenciou
Presnosť pozícií (m):
bez výpadku signálu GNSS
0.02 – 0.05 m (Postprocessing)
0.2 – 0.8 m (Postprocessing)
Voliteľné príslušenstvo Indikátor merania vzdialenosti (DMI)
Mechanický výškomer
Dokumentácia
Produktové videá

 

Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa