Trimble Juno 5B

Trimble Juno 5B je najmodernejší GPS prijímač z rodiny JUNO. Medzi jeho najväčšie prednosti patrí 8 MPx fotoaparát s duálnou LED diódou či veľký 4.3" displej s ochranou skla Gorilla Glass a maximálna odolnosť tela.

Základný popis

Najmodernejší GPS prijímač z rodiny JUNO.

 

Trimble Juno 5B je najmodernejší GPS prijímač z rodiny JUNO. Medzi jeho najväčšie prednosti patrí 8 MPx fotoaparát s duálnou LED diódou či veľký 4.3″ displej s ochranou skla Gorilla Glass a maximálna odolnosť tela.

Profesionálny prístroj v tele smartphonu s dostatočnou odolnosťou IP65. Veľký 4.3″ displej poskytne pohodlné prezeranie údajov a fotografií aj na priamom slnku. Vaši zamestnanci získajú skutočne profesionálny prístroj skonštruovaný pre prácu v najťažších podmienkach. JUNO 5B kombinuje vysokú odolnosť, potrebnú funkcionalitu s profesionálnym softvérom ktorý bude Vašim spoločníkom pri správe majetku a aktualizácii GIS údajov. Samozrejmosťou je komunikácia prostredníctvom Bluetooth 2.1 + EDR a Wi-Fi 802.11b/g/n.

 

Dostupné varianty Juno 5B :

S vyššou presnosťou a čítačkou RFID štítkov

JUNO 5B môže byť dodané s čítačkou RFID štítkov a so zvýšenou presnosťou doplnený o „Enhanced GPS“ čip s ktorým je možné pri príjme DGPS korekcií (SBAS/EGNOS alebo externých) dosiahnuť presnosť 1 až 2 m.

 

S čítačkou čiarových kódov

Spoločnosť Trimble na základe požiadaviek zákazníkov rozšírila modelovú radu Juno 5B o zariadenie vybavené čítačkou čiarových kódov.

Trimble Juno 5 veľmi dobre padne do ruky a je vybavený kvalitným 4.3″ veľkokapacitným displejom chráneným špeciálnym sklom odolným voči vonkajším extrémnym vplyvom (ohyb, tlak a poškrabanie), Gorilla Glass.

8 Mpix fotoaparát využijete pre detailnú dokumentáciu meraných prvkov ale aj na jednoduché priradenie atribútu prvku na fotografii v poľnom softvéri (napr. TerraSync). Fotoaparát podporuje funkciu kamery a je možné nasnímať tak videonahrávku situácie v teréne. Korekcie zabezpečujú presné meranie s podporou príjmu bezplatných korekcií SBAS (EGNOS). Juno 5 umožňuje aj príjem kódových korekcií z pozemných referenčných staníc, čo je u GPS prijímačov tohto typu veľmi unikátna vlastnosť. Zariadenie je k dispozícii ako jediný GPS prijímač s možnosťou výberu operačného systému:

  • Windows Embedded 6.5

 

Produkt v e-shope

Technická špecifikácia
Technológia sledovania družíc Jednofrekvenčný GNSS prijímač (L1)
Sledované družicové systémy Model so zvýšenou presnosťou: GPS – L1, SBAS
Presnosť Real-Time: 2 – 4 m
Real-Time: zvýšená presnosť: 1 – 2 m
Kódový postporcessing: 2 – 4 m
Čítačka Čiarových kódov, RFID štítkov
Bezdrôtové pripojenie USB 2.0 host, USB klient, Bluetooth 2.14 +EDR, Wi-Fi 802.11 b/g/n
Batéria Nabíjateľná, Li-Ion polymérová, 12.2 Wh
(3.7 V, 3300 mAh)
Hmotnosť Bez čítačky čiarových kódov: 0.4 kg
S čítačkou čiarových kódov:0.5 kg
Enhanced GPS: 0.45 kg
Rozmer 5B/5D: 15.5 cm x 8.2 cm x 2.5 cm
5B/5D Enhanced GPS, čítačka čiarových kódov/RFID štítkov: 20.98 cm x 8.14 cm x 3.19 cm
Výdrž batérie  Bez GPS: 14 hodín
Normálna prevádzka: 10 hodín
Procesor OMAP DM3730 800 MHz alebo 1 GHz
Pamäť 8 GB alebo 32 GB interná pamäť + SDHC slot pre pamäťovú kartu do 32 GB
RAM 512 MB
Fotoaparát 8 MPx s funkciou geoštítkov a s duálnym LED bleskom
Displej 4.3″ WVGA TFT (480 x 800 pixelov), dotykový, kapacitný, čitateľný na priamom slnku, ochranné odolné sklo Gorilla Glass
Operačný systém Microsoft Windows Embedded 6.5
Prevádzková teplota Od – 30°C do + 60°C
Odolnosť Odolný proti prachu a vode s IP 65
Odolný proti pádu z výšky 1.22 m
Produktové videá
Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa