Trimble R1

Vreckový GNSS prijímač Trimble R1 dokáže prijímať signály zo všetkých dostupných aj budovaných družicových systémov (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou a iných), preto nemusíte mať obavy z nedostatkov satelitov.

Základný popis

Podporte svoje každodenné pracovné postupy v GIS

 

Vreckový GNSS prijímač Trimble R1 dokáže prijímať signály zo všetkých dostupných aj budovaných družicových systémov (GPS, GLONASS, Galileo, Beidou a iných), preto nemusíte mať obavy z nedostatkov satelitov.

Trimble R1 je schopný využívať korekcie z najrôznejších zdrojov (EGNOS, Trimble VRS Now, Trimble RTX, SKPOS) a pod rôznymi protokolmi, môže Trimble R1 údaje v reálnom čase aj exportovať.

R1 je možné použiť ako externé zariadenie, ktoré spresňuje určenie polohy v kombinácii s prijímačom z rady Trimble Juno alebo v kombinácii s tabletom napríklad Trimble Yuma či s mobilným telefónom a ovládať tak softvér podľa potreby (TerraSync, TerraFlex, Trimble Positioning).

 

Lepšie určenie polohy s akýmkoľvek zariadením

Prijímač Trimble R1 je riešením pre užívateľov vyžadujúcich vysokú presnosť meraných údajov s použitím vlastného zariadenia. Nezáleží na tom aké zariadenie používate, od iOS po Android, vždy  bude zber GIS údajov hračkou. Umožní Vám ľahko dosiahnuť vyššiu presnosť ako pri samotnom inteligentnom telefóne alebo tablete. Kompatibilita s množstvom rôznych zariadení zabezpečí maximalizáciu Vašej súčasnej technologickej investícii so zárukou získania presných meraných údajov.

 

Ľahký, odolný a jednoducho ovládateľný

S váhou len 187 gramov a veľkosťou 11.2 cm x 6.8 cm x 2.6 cm môže byť Trimble R1 kdekoľvek a kedykoľvek s Vami. Spravujte majetok alebo zbierajte údaje, prijímač R1 bude Vašim stálym spoločníkom. Prispôsobí sa vaším potrebám – či už si ho schováte do vrecka, do púzdra na opasok alebo  pripevníte na výtyčku. Vďaka bezkáblovej technológii Bluetooth a s celodennou výdržou batérie budete môcť merať tak dlho a pohodlne, ako to len pôjde. S odolnosťou IP65 získate naozaj odolné zariadenie, ktoré obstojí aj keď pôjde do tuhého.

Flexibilný, praktický, presný, odolný a inovatívny GNSS prijímač Trimble R1 prináša profesionálnu úroveň zberu údajov skutočne každému.

 

Produkt v e-shope

Technická špecifikácia
Interná anténa
GPS L1 a Glonass L1 GNSS prijímač
Sledované satelitné systémy GPS, Glonass, QZSS, Galileo, BeiDou
Zdroje korekcií
SBAS, ViewPoint RTX, QZSS, VRS
Počet kanálov 44, paralelný
SBAS presnosť
< 100 cm
ViewPoint RTX presnosť
50 cm
Kódová presnosť (reálny čas) 75 cm + 1 ppm
Komunikácia USB 2.0, WiFi, Bluetooth 2.1 +EDR
Ovládanie Hardvérové tlačidlo
Komunikačná LED dióda: Bluetooth status, GNSS, korigované GNSS
Napájanie Interná nabíjateľná Lithium – Ion, 3.7 V, 15 Wh
Nabíjanie: 5 hodín
Výdrž batérie viac ako 10 hodín
Softvér Trimble TerraSync, TerraFlex, Trimble Positioning
Rozmery 11.2 x 6.8 x 2.6 cm
Váha 187 g
Odolnosť IP65 odolný voči prachu a vode,
odolný voči pádu z výšky 1.2 m
Podporované platformy
iOS 7 / 8
Android 4.1 a vyšší
Windows 7 a vyšší
WEHH 6.5x
Produktové videá

 

Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa