Trimble CU

Trimble CU je výkoná kontrolná jednotky vyvinutá špeciálne pre prácu s totálnymi stanicami Trimble alebo GNSS systémami. Jej prednosťou je najmä možnosť priameho pripojenia na totálnu stanicu. V spojení s poľným softvérom Trimble Access sa stáva veľmi výkonným a produktívnym nástrojom pre mapovacie práce.

Základný popis

Výnimočná kontrolná jednotka Trimble CU vytvorená pre vás!

 

Trimble CU je výkonná kontrolná jednotky vyvinutá špeciálne pre prácu s totálnymi stanicami alebo GNSS prijímačmi značky Trimble. Jej prednosťou je najmä možnosť priameho pripojenia na totálnu stanicu a v spojení s poľným softvérom Trimble Access dostávate do rúk veľmi výkonný a produktívny nástroj pre mapovacie práce.

 

Efektívny a inteligentný softvér

 

Na veľkom farebnom podsvietenom grafickom displeji si jednoducho zobrazíte podkladové mapy a kontrola nameraných údajov vám už nebude robiť žiadny problém. Hardvérové tlačidlá umiestnené na kontrolnej jednotke Trimble CU je možné nastaviť a zvoliť si tak najčastejšie používané funkcie. V kontrolnej jednotke sa nachádza pamäť s veľkosťou 1 GB a tak všetky potrebné údaje na mapovanie (zoznamy bodov, podkladové mapy a iné) budú vždy s vami.

 

Integrovaná bezdrôtová technológia bluetooth

 

Prekážajú vám káble, ktoré  častokrát zavadzajú a obmedzujú pohyb pri práci? S Trimble CU vám káble prekážať už nebudú a navyše zrýchlite svoju prácu integrovanou bluetooth technológiou. Nech už použijete Trimble CU s akýmkoľvek GNSS prijímačom, práca pre vás bude jednoduchá, rýchla a efektívna.

 

Skonštruovaná zvládnuť všetky nástrahy počasia

 

Trimble CU je odolná kontrolná jednotka pripravená čeliť akýmkoľvek poveternostným podmienkam. Ochranné krytie IP 55 zabezpečuje funkčnosť v extrémnych teplotách od – 30 °C do + 55 °C, odolnosť proti prachu, vode a pádu na tvrdý podklad z 1 metra.

 

Produkt v e-shope

Technická špecifikácia
Procesor Marvell ARM920T – PXA300 CPU 624 MHz
Operačná pamäť 128 MB SDRAM
Interná pamäť 1 GB internej pamäte
Displej Farebný, podsvietený, dotykový TFT – LCD (320 x 240 pixelov – QVGA)
Komunikácia USB, Bluetooth 2.1 +EDR, RS – 232
Typ rádia interné/externé Interný 3.75 G modem
Softvér Windows Embedded CE 6.0 R3 OS
Rozmery 17,6 x 11 x 3 cm
Odolnosť IP 55 , ochrana displeja Gorilla Glass
Odolný proti pádu na tvrdú podložku (1 m)
Odolný proti vode, prachu a piesku
Váha 0.4 kg
Dokumentácia
Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa