Trimble TSC7

Trimble TSC7 je robustná, ergonomická kontrolná jednotka, ktorá spolu so 7 palcovým displejom poskytuje výkon a flexibilitu operačnému systému Windows 10 a poľnému softvéru Trimble Access.

Základný popis

Trimble TSC7 – veľká obrazovka – obrovský potenciál

 

Predstavujeme Trimble TSC7, robustnú, ergonomickú kontrolnú jednotku, ktorá spolu so sedem palcovým displejom poskytuje výkon a flexibilitu operačnému systému Microsoft Windows 10 Pro a poľnému softvéru Trimble Access. Táto výborná kombinácia poskytuje neobmedzený potenciál pre vaše pracovné postupy.

7-palcová obrazovka mení spôsob akým pracujete

7-palcová obrazovka Trimble TSC7 je účinnejšia v teréne. Displej s rozlíšením 1280 x 800 pixelov je ľahko čitateľný, či už pracujete v daždi, snehu alebo za jasného denného svetla. Užívatelia môžu využívať multitasking, čo umožňuje neustále zobrazovanie mapy alebo videa a súčasne formuláre v Trimble Access 2018. TSC 7 taktiež podporuje multi-dotykové gestá, keď pracujete bez stylusu. Kontrolná jednotka je taktiež vybavená podsvietenou klávesnicou, ktorá zlepšuje prácu v tme, alebo za šera.

Batérie vymeniteľné počas práce

Batérie sú vymeniteľné počas práce a výmena trvá asi 30 sekúnd. Počas výmeny nestratíte spojenie s pripojenými zariadeniami (GNSS, totálna stanica). Batérie môžete nahradiť za všetkých poveternostných podmienok a nie je na to potrebný žiadny nástroj.

Rýchlosť spracovania a kompatibilita s každou úlohou

Výkonná kontrolná jednotka Trimble TSC7 obsahuje najnovšiu verziu poľného softvéru Trimble Access, výkonný procesor Intel Pentium 4200 2,0 GHz a pamäť s kapacitou 8 GB RAM / 64 GB, ktorú môžete zvýšiť pomocou SDXC karty. Pracuje rýchlo aj na naozaj veľkých projektoch, zvlášť ľahko zvláda zobrazovanie a manipuláciu s dátami a umožňuje spracovávať dáta aj keď ste stále v teréne. Nakoľko je kontrolná jednotka vybavená operačným systémom Windows 10, podporuje ďalšie softvérové balíky, vrátane Microsoft Office a tým umožňuje spracovať namerané dáta ešte v teréne.

Možnosti pripojenia

Kontrolná jednotka Trimble TSC7 umožňuje využívať pre pripojenie k iným zariadeniam technológie Bluetooth, Wi-Fi, 4G modem, USB 3.0 (pripojenie klávesnice, myši, LAN). Tým získavate zariadenie, ktoré je plné kompatibilné.

Vymeniteľné moduly

TSC7 ponúka množstvo spôsobov, ako zvýšiť produktivitu. Pomocou modulov Trimble EMPOWER môžete ľahko rozšíriť užitočnosť a prispôsobivosť systému. Stačí si zvoliť modul, ktorý vyhovuje vášmu pracovnému postupu. Následne ho doplníte, len vtedy keď to potrebujete. Stačí odobrať len dve skrutky, takže používatelia môžu vykonať zmenu priamo za behu. Moduly a funkcie, ktoré môžete pridať, zahŕňajú:

Robotické rádio pre ovládanie / komunikáciu s totálnymi stanicami, ako je totálna stanica Trimble S9
Čítačka čiarových kódov
Čítačka čiarových kódov / RFID
GNSS prijímač so submetrovou presnosťou

Technická špecifikácia
Procesor Intel Apollo Lake – N4200, 64-bit 4-jadrový
Operačná pamäť RAM 8 GB
Interná pamäť 64 GB + slot na pamäťovú kartu SDXC
Displej 7-palcový, 1280 x 800 pixelov, 16:10, kapacitný podporujúci gestá, 650+ nits, čitateľný na priamom slnku
Fotoaparát Zadný 8 MP s automatickým zaostrovaním a bleskom a predný 2 MP
Komunikácia 802.11 a/b/g/n, 2.4 GHz rádio, Bluetooth 2.1 + EDR, 4.1, USB 3.1, 4G LTE modem
Typ rádia interné/externé 4G LTE modem
Softvér Operačný systém Microsoft Windows 10 Pro
Poľný softvér – Trimble Access 2018
Batéria Nabíjateľné Li-Ion, 2 x 3100 mAh (22.53 Wh) min. kapacita/3150 mAh (22.90 Wh) – Vymeniteľné za chodu
Prevádzková doba Pri štandarných podmienkach cca 4 – 7 hodín
Úplne nabitie za 3.5 hodiny
Rozmery 300 mm x 209 mm x 71 mm
Odolnosť IP68
Váha 1.42 kg vrátane batérií
Dokumentácia
Produktové videá

 

 

Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa