Trimble Tablet

Už nie je potrebné sa dlho rozhodovať medzi presnou a odolnou kontrolnou jednotkou a výkonným notebookom. Spoločnosť Trimble vytvorila zariadenie spĺňajúce všetky spomínané požiadavky. Trimble Tablet Rugged PC - kontrolná jednotka s jednouchým ovládaním a vysokým výkonom, ktorý využijete v teréne. Môžete sa spoľahnúť, že všetky geodetické aplikácie nebudú žiadnou prekážkou aj v tých najťažších podmienkach s funkciami bežného tabletu.

Základný popis

Pracovná stanica ukrytá v odolnom a výkonnom geodetickom tablete!

 

Už nie je potrebné sa dlho rozhodovať medzi presnou a odolnou kontrolnou jednotkou a výkonným notebookom. Spoločnosť Trimble vytvorila zariadenie spĺňajúce všetky spomínané požiadavky. Trimble Tablet – kontrolná jednotka s jednouchým ovládaním a vysokým výkonom, ktorý využijete v teréne. Môžete sa spoľahnúť, že všetky geodetické aplikácie nebudú žiadnou prekážkou aj v tých najťažších podmienkach s funkciami bežného tabletu.

Kontrolná jednotka Trimble Tablet je riešením

Nová generácia kontrolnej jednotky pre totálne stanice aj prijímače GNSS v podobe odolného terénneho Trimble Tabletu. Interný GSM Penta – Band 3.75G modem sa stará o rýchlu výmenu údajov medzi terénom a kanceláriou, rýchly prístup na Internet, e – mailovú komunikáciu a bezproblémový prenos korekcií. Možnosť vytyčovať aj bez GNSS prijímača, pridávanie súradníc fotografiám a videám s presnosťou 2 až 4 metrov s WAAS/SBAS korekciami zabezpečí interné A – GPS.

Odolná konštrukcia, vysoký výkon

Trimble Tablet kombinuje výnimočnú mobilitu, efektivitu, všestrannosť a odolnosť vo všetkých situáciách, v akomkoľvek počasí. IP 65 sa stará o odolnosť voči prachu a vode, pádu z výšky 1.22 m a záruku fungovania aj v extrémnych podmienkach od -30°C do +60°C. S ochranným sklom Gorilla Glass už nemusíte mať obavy o poškrabanie alebo rozbitie 7″ displeja. V Trimble Tablete je nainštalovaný operačný systém Microsoft Windows 7 Professional a je vybavený 4 GB RAM operačnej pamäte s veľkou kapacitou internej pamäte 128 GB inštalovanej na základnej doske. O spoľahlivé a rýchle spúšťanie všetkých softvérových aplikácii sa stará 1.6 GHz procesor Intel Atom. Vďaka vysokému výkonu už nie je potrebné sa vracať do kancelárie, ale pohodlne a rýchlo otvoriť potrebný softvér priamo v teréne a zákazníkovi na mieste ukázať výsledky Vašej práce.

Určený na každodennú prácu v teréne

V Trible Tablete môžete využívať poľný softvér Trimble Access, ktorý ponúka mnoho možností so širokou funkcionalitou a pomôže zvýšiť efektívnosť každodenných geodetických prác. Moduly akými sú Cesty, Bane, Tunely a Monitoring sprevádzajú merača jednotlivými špeciálnymi pracovnými úlohami a umožňujú mu vykonávať svoju prácu rýchlejšie a bez rozptyľovania. Geodetické spoločnosti majú možnosť si naprogramovať si svoje vlastné pracovné postupy za pomoci softvéru Trimble Access Develoment KIT (SDK)

Technická špecifikácia
Procesor 1.6 GHz Intel Atom N2600 dual – core
Operačná pamäť 4 GB DDR3 DRAM
Interná pamäť 64 alebo 128 GB SSD disk
Displej Hybrid reflexný a transmisívny TFT 7 “ (1024 x 600 pixelov), na slnku čitateľný Gorilla Glass, kapacitné multidotykové rozhranie
Fotoaparát 5 MPx s LED bleskom, s možnosťou fotografovania a nahrávania videí
Komunikácia Audio jack 3.5 mm, 2x USB host, HDMI, Bluetooth 4.0, WiFi b/g/n, WWAN
Typ rádia
Interný Penta – band GSM 3.7 dátový modem
Softvér Operačný systém Microsoft Windows 7 Professional
Trimble Access
Batéria
Interná
2x nabíjateľná inteligentná s LED indikátorom, Li-Ion, 7.5 V, 3000 mAh, 21.6 Wh
Externá
2x nabíjateľná inteligentná s LED indikátorom, Li-Ion, 7.5 V, 6000 mAh, 43.2 Wh
Prevádzková doba S internými batériami: 5 hodín
S externými batériami: 10 hodín
Rozmery 246 mm x 160 mm x 40 mm
Váha 1.2 kg s internými batériami
1.4 kg s externými batériami
Odolnosť IP 65, odolnosť voči vode, prachu, pádu (1.22m), odolný voči čistiacim mierne alkalickým a kyslým prostriedkom, uhľovodíkovým palivám, alkoholu a mazivám
Produktové videá
Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa