Trimble T7

Kontrolná jednotka tablet Trimble T7 je ľahko prenosné odolné zariadenie navrhnuté pre náročné geodetické a GIS mapovacie práce.

Základný popis

Trimble T7 – vhodný do terénu či kancelárie

 

Kontrolná jednotka tablet Trimble T7 je perfektne navrhnuté zariadenie pre náročné geodetické a GIS mapovacie práce. Tablet Trimble T7 je vybavený výkonným procesorom, 64-bitovým operačným systémom Windows 10, veľkou operačnou pamäťou, moderným užívateľským rozhraním a spája v sebe rýchly a veľmi odolný počítač pre geodetické a GIS práce nech pracujete v akýchkoľvek podmienkach. Meranie, zobrazovanie a manipulácia s mapami v teréne je s T7 jednoduché a všetko je zabalené do kompaktného, odolného, robustného a ľahko prenosného zariadenia.

 

Plnohodnotný počítač určený pre profesionálov

V tablete Trimble T7 je nainštalovaný 64-bitová verzia operačného systému Windows 10 Pro a s balíkom Microsoft Office Suite môžete používať dobre známe kancelárske programy priamo v teréne. Veľký 7-palcový dotykový displej tabletu Trimble T7 vám jasne a zreteľne zobrazí čo budete práve potrebovať a preto práca s mapami aj pri priamom slnku nebude problém. Tablet T7 má integrovanú bezdrôtovú komunikáciu vrátane Wi-Fi, Bluetooth 4.2 a 4G LTE modemu vďaka čomu pripravené alebo namerané údaje rýchlo a jednoducho nahráte alebo synchronizujete nech ste kdekoľvek. Trimble Tablet T7 dodávame s inštalovaným najnovším geodetickým softvérom Trimble Access 2019.

 

Vysoký výkon ukrytý v malom tablete Trimble T7

Kontrolnú jednotku tablet Trimble T7 poháňa výkonný 4-jadrový procesor Intel Apollo Lake – N4200, pamäť s kapacitou 8 GB RAM a 128 GB SSD internú pamäť, ktorú môžete zvýšiť pomocou SDXC karty do 256 GB. Pracuje rýchlo aj na naozaj veľkých projektoch, zvlášť ľahko zvláda zobrazovanie a manipuláciu s podkladmi a umožňuje spracovávať dáta aj keď ste stále v teréne. Tablet je vybavený štyrmi programovateľnými tlačidlami čo Vám uľahčí a zrýchli vykonávanie rovnakých úloh.

 

Vymeniteľné moduly EMPOWER

Trimble T7 ponúka množstvo spôsobov, ako byť ešte efektívnejší pri práci. Pomocou modulov vymeniteľných modulov Trimble EMPOWER môžete ľahko rozšíriť užitočnosť a prispôsobivosť systému. Stačí si vybrať modul, ktorý vyhovuje vášmu pracovnému postupu. Následne ho doplníte vtedy keď to potrebujete. Stačí odskrutkovať dve skrutky, takže zmenu urobíte počas práce. Moduly a funkcie, ktoré môžete pridať, zahŕňajú:

Robotické rádio pre ovládanie / komunikáciu s totálnymi stanicami Trimble
GNSS prijímač so submetrovou presnosťou
Čítačka čiarových kódov
Čítačka čiarových kódov / RFID

Batérie vymeniteľné počas práce

Batérie sú vymeniteľné počas práce a výmena trvá asi 30 sekúnd. Počas výmeny nestratíte spojenie s pripojenými zariadeniami (GNSS, totálna stanica). Batérie môžete nahradiť za všetkých poveternostných podmienok a nie je na to potrebný žiadny nástroj.

Technická špecifikácia
Procesor Intel Apollo Lake – N4200, 64-bit 4-jadrový
Operačná pamäť RAM 8 GB
Interná pamäť 128 GB SSD e MMC
Displej 7-palcový, 1280 x 800 pixelov, 16:10, kapacitný podporujúci gestá, Gorilla Glass 3.0 800 nits, čitateľný na priamom slnku
Fotoaparát Zadný 8 MP s automatickým zaostrovaním a bleskom a predný 2 MP
Komunikácia 802.11 a/b/g/n, 2.4 GHz rádio, Bluetooth 2.1 + EDR, 4.1, USB 3.1, 4G LTE modem
Typ rádia interné/externé 4G LTE modem
Softvér Operačný systém Microsoft Windows 10 Pro
Poľný softvér – Trimble Access 2019
Batéria Nabíjateľné Li-Ion, 2 x 3100 mAh (22.53 Wh) min. kapacita/3150 mAh (22.90 Wh) – Vymeniteľné za chodu
Prevádzková doba Pri štandarných podmienkach cca 4 – 7 hodín
Úplne nabitie za 3.5 hodiny
Rozmery 410 mm x 245 mm x 165 mm
Odolnosť IP68
Váha 1.20 kg vrátane batérií
Dokumentácia
Mám záujem

V prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať cez formulár, prípadne telefonicky. Pozrite si ďalšie kontakty.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo (pre rýchlejšie kontaktovanie našim obchodníkom)

Vaša správa